SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
2 189 632 Kč
(81 097 Kč / m²)
Prodej
1+1
27 m²
ถนนปฏัก, ตําบลกะรน

místnosti1+1
plocha27 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

New Off-Plan Studio & 1-Bedroom Condos! 🏡📍 Located just minutes from the beautiful Karon Beach, this exciting off-plan condo project is launching s...

Ostatní
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

ถนนปฏัก, ตําบลกะรน
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Siam Real Estate