SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
7 656 120 Kč
(112 590 Kč / m²)
Prodej
2+1
68 m²
Soi Haddsurin 4, ตําบลเชิงทะเล

místnosti2+1
plocha68 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

New two bedrooms air-conditioned apartment with seaview for sale in a huge 5 star luxury resort. It is only 700 m. to Surin beach. This large apartme...

Zařízený
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Soi Haddsurin 4, ตําบลเชิงทะเล
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Siam Real Estate