SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
1 738 099 Kč
(64 374 Kč / m²)
Prodej
1+1
27 m²
ถนนเหมืองนาคา, เทศบาลตําบลวิชิต

místnosti1+1
plocha27 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

The Base BukitLocated on Wichit Songkram Road, this new condo project is connected to every neighbourhood in Phuket. Shopping malls, hospitals and le...

Ostatní
Stáří nabídky: 1 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

ถนนเหมืองนาคา, เทศบาลตําบลวิชิต
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Siam Real Estate