SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
4 466 072 Kč
(29 577 Kč / m²)
Prodej
2+1
151 m²
ถนนทวีราษฎร์ภักดี, เทศบาลนครเกาะสมุย

místnosti2+1
plocha151 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Fully furnished sea view condo for sale in Samui Island.Infinity Samui covers an area of 10 Rai. and consists of 67 apartments and penthouse nestled ...

Zařízený
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

ถนนทวีราษฎร์ภักดี, เทศบาลนครเกาะสมุย
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Siam Real Estate