SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
2 372 164 Kč
(49 420 Kč / m²)
Prodej
Atypický
48 m²
ถนนทัพพระยา, เมืองพัทยา

místnostiAtypický
plocha48 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

The best located condo in all Jomtien. Also next to the baht bus route. The well maintained View building is situated right on the beach, with stunni...

Zařízený
Stáří nabídky: 1 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

ถนนทัพพระยา, เมืองพัทยา
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Siam Real Estate