SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
37 642 601 Kč
(111 699 Kč / m²)
Prodej
4+1
337 m²
เมืองพัทยา

místnosti4+1
plocha337 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Super Luxury absolute beachfront condominium on the best beach of Pattaya- 4 bedroom/ 5 bathroom- 337 sqm- Fantastic Sea View- European kitchen, Full...

Zařízený
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

เมืองพัทยา
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Siam Real Estate