Výpis nabídek
5
3 597 764 Kč
(109 023 Kč / m²)
Prodej
1+1
33 m²
ซอยจันทน์ 2, แขวงทุ่งวัดดอน
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
1+1
plocha
33 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
The Issara Sathorn - ดิ อิสสระ สาทร 🌟Experience a Life of Absolute Freedom in Every Dimension------------📍 Prime LocationNestled on Chan Road, Sath...
Zobrazit celý popis
Parametry
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
1 dní
Aktualizováno:
1 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
ซอยจันทน์ 2, แขวงทุ่งวัดดอน
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.