SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
3 094 349 Kč
(79 342 Kč / m²)
Prodej
1+1
39 m²
ซอยสีลม 9, แขวงสีลม

místnosti1+1
plocha39 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

A nicely furnished one bedroom, one bath condo for sale on the 19th floor. This unit has an open living plan with a sofa, TV, coffee table, dining ar...

Zařízený
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

ซอยสีลม 9, แขวงสีลม
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Siam Real Estate