SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
4 226 131 Kč
(117 393 Kč / m²)
Prodej
1+1
36 m²
ถนนเพชรบุรี, แขวงมักกะสัน

místnosti1+1
plocha36 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

A very new one bedroom, one bath condo for sale in Chidlom, close to Central World, Central Chidlom and all types of entertainment amenities. This on...

Parametry

Vygenerováno z AI

VýhledPodlažíOtevřený obývací prostorSprchový koutKuchyňské spotřebičePračkaZabezpečeníPřirozené světlo

Zařízený
Stáří nabídky: 182 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

ถนนเพชรบุรี, แขวงมักกะสัน
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Town & Country Property Co., Ltd.

Siam Real Estate Phuket Co., Ltd.