SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
3 685 860 Kč
(52 655 Kč / m²)
Prodej
2+1
70 m²
ซอยนาจอมเทียน 56

místnosti2+1
plocha70 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Situated in a boutique condominium featuring 64 exclusive units. The complex offers a wide range of facilities and is built with the highest quality ...

Zařízený
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

ซอยนาจอมเทียน 56
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Siam Real Estate