SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
17 319 389 Kč
(166 533 Kč / m²)
Prodej
Atypický
104 m²
Chemin de Lù Vernéc, Evolène

místnostiAtypický
plocha104 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

À vendre - Appartement 3.5 pièces avec rez-jardinEvolène - Val d'HérensAu coeur du Valais, dans le charmant et authentique village d'Evolène, découvre...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

Otevřený obývací prostorVanaSprchový koutSamostatné wcPodlažíKuchyňské spotřebiče

Ostatní
Stáří nabídky: 9 dní
Aktualizováno: 9 dní

Lokalita

Chemin de Lù Vernéc, Evolène
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Agence-immo.ch