SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
9 274 765 Kč
(128 816 Kč / m²)
Prodej
3+1
72 m²
Dolphin Pt # 5, Clearwater

místnosti3+1
plocha72 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Experience coastal living at its finest in this beautifully updated 2-bedroom, 2-bath waterfront condo featuring breathtaking panoramic views and your...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

VýhledDlažbaZařízenýOhřívač vodyKuchyňské spotřebičeOtevřený obývací prostorSamostatné wcVanaSprchový koutVysoké stropyPřirozené světloModerní stylVhodné pro domácí mazlíčky

Ostatní
Stáří nabídky: 163 dní
Aktualizováno: 30 dní

Lokalita

Dolphin Pt # 5, Clearwater
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Engel & Völkers Belleair