SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
46 418 106 Kč
(488 612 Kč / m²)
Prodej
5+1
95 m²
West 57th Street

místnosti5+1
plocha95 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Available fully furnished.Perched above Columbus Circle, this beautifully renovated 2-bedroom, 2-bathroom residence was reimagined by its designer-arc...

Parametry

Vygenerováno z AI

VýhledOtevřený obývací prostorPřirozené světloDřevěná podlahaVhodné pro domácí mazlíčky

Ostatní
Stáří nabídky: 214 dní
Aktualizováno: 13 dní

Lokalita

West 57th Street
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

The Corcoran Group