Výpis nabídek
15 557 535 Kč
(210 237 Kč / m²)
Prodej
4+1
74 m²
King Charles I Island
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
4+1
plocha
74 m²
koupelny
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
5 dní
Aktualizováno:
5 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
King Charles I Island
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.