SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
2 890 394 Kč
(55 585 Kč / m²)
Prodej
2+1
52 m²
Calle Huelva, San Miguel de Salinas

místnosti2+1
plocha52 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

2-Bed, 1-Bath Apartment in El Galan, Villamartin Located in a quiet residential area with a communal pool, this well-maintained apartment offers a ...

Ostatní
Stáří nabídky: 61 dní
Aktualizováno: 31 dní

Lokalita

Calle Huelva, San Miguel de Salinas
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home