SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
53 921 642 Kč
(313 498 Kč / m²)
Prodej
5+kk
172 m²
Plaza de la Marina, Málaga

místnosti5+kk
plocha172 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníAno
stavNovostavba
suterénNe
terasaAno

Popis

Představujeme vám výjimečný byt v centru Málagy, který se nachází ve 27. patře prestižního komplexu Urban Sky Towers. Tato rezidence, která nabízí pan...

Nezařízený
Stáří nabídky: 35 dní
Aktualizováno: 35 dní

Lokalita

Plaza de la Marina, Málaga

Občanská vybavenost

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA