SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
38 619 555 Kč
(429 106 Kč / m²)
Prodej
2+1
90 m²
CALLE LAGASCA, Madrid

místnosti2+1
plocha90 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Exclusive apartment for sale in Recoletos, within the city limits of Madrid, located in one of the most sought-after areas. The property is situated i...

Ostatní
Stáří nabídky: 3 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

CALLE LAGASCA, Madrid
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Lucas Fox Madrid