SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
13 334 676 Kč
(102 574 Kč / m²)
Prodej
3+1
130 m²
Calle Juan Benítez, Estepona

místnosti3+1
plocha130 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

New Residential Development in Estepona – Modern Apartments in a Prime Location Exclusive New Build Apartments in Estepona Discover this new resident...

Ostatní
Stáří nabídky: 60 dní
Aktualizováno: 31 dní

Lokalita

Calle Juan Benítez, Estepona
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home