SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
11 420 270 Kč
(117 735 Kč / m²)
Prodej
3+1
97 m²
Carrer Major, el Verger

místnosti3+1
plocha97 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

NEW BUILD RESIDENTIAL IN EL VERGEL New Build residential complex of 1, 2 and 3 bedrooms apartments and penthouses in El Vergel designed as compact st...

Ostatní
Stáří nabídky: 60 dní
Aktualizováno: 30 dní

Lokalita

Carrer Major, el Verger
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home