SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
2 671 793 Kč
(29 360 Kč / m²)
Prodej
3+1
91 m²
Ζαφειράκη, Δήμος Πατρέων

místnosti3+1
plocha91 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

In the area of Neapoli, Patras, a bright and spacious first-floor apartment of 91 sq.m. is available for sale. The property is situated on a 220 sq.m....

Ostatní
Stáří nabídky: 74 dní
Aktualizováno: 74 dní

Lokalita

Ζαφειράκη, Δήμος Πατρέων
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Maija International