SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
6 776 639 Kč
(80 674 Kč / m²)
Prodej
2+1
84 m²
Rua de São Vincente de Ferrer, Vila Nova de Gaia

místnosti2+1
plocha84 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

2 bedroom apartment with 100sqm, fully renovated, inserted in gated community with private garden, aapenas 800 meters from the beach. Located on the t...

Ostatní
Stáří nabídky: 5 dní
Aktualizováno: 5 dní

Lokalita

Rua de São Vincente de Ferrer, Vila Nova de Gaia
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Espacos WEB

Predimed