SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
12 994 630 Kč
(111 065 Kč / m²)
Prodej
6 a více
117 m²
Rua da Seca do Bacalhau, Vila Nova de Gaia

místnosti6 a více
plocha117 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

3-Bedroom Apartment River Line | GaiaRedefine your lifestyle at River Line, a masterpiece of modern architecture located in the sought-after Seca do B...

Ostatní
Stáří nabídky: 35 dní
Aktualizováno: 32 dní

Lokalita

Rua da Seca do Bacalhau, Vila Nova de Gaia
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Golden Hour - V.N. de Gaia