SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
8 622 605 Kč
(87 097 Kč / m²)
Prodej
3+1
99 m²
Estrada dos Foros de Amora, Seixal

místnosti3+1
plocha99 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Renovated 3-bedroom apartment, with the possibility of creating, for example, one or two more bedrooms, an office, or even a games room in the attic a...

Ostatní
Stáří nabídky: 28 dní
Aktualizováno: 17 dní

Lokalita

Estrada dos Foros de Amora, Seixal
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

CENTURY 21 West Consulting