SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
9 958 501 Kč
(111 893 Kč / m²)
Prodej
3+1
89 m²
Rua de Camposinhos, Matosinhos

místnosti3+1
plocha89 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Identificação do imóvel: ZMPT589019

New 2-bedroom apartment at the Astro Emanuelle Sul development, in Leça da Palmeira, in one of the area’s fastest...

Ostatní
Stáří nabídky: 5 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

Rua de Camposinhos, Matosinhos
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

ZOME Porto - CEC