SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
9 594 166 Kč
(104 284 Kč / m²)
Prodej
3+1
92 m²
Avenida do Conde, Matosinhos

místnosti3+1
plocha92 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

Identificação do imóvel: ZMPT586380

Apartamento T2 inserido no empreendimento Green Stone, em São Mamede de Infesta, Matosinhos, numa localização est...

Ostatní
Stáří nabídky: 58 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

Avenida do Conde, Matosinhos
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

ZOME Porto - CEC