SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
5 950 812 Kč
(100 861 Kč / m²)
Prodej
2+1
59 m²
Rua Guerra Junqueiro, Loures

místnosti2+1
plocha59 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

I present to you this excellent 2-bedroom apartment, fully renovated, ideal for those seeking comfort, functionality, and a strategic location.

Ostatní
Stáří nabídky: 37 dní
Aktualizováno: 16 dní

Lokalita

Rua Guerra Junqueiro, Loures
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

CENTURY 21 Projectus