SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
13 844 746 Kč
(384 576 Kč / m²)
Prodej
1+1
36 m²
Rua Rebelo da Silva, Lisboa

místnosti1+1
plocha36 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Condo/Apartment T1 for sale

Ostatní
Stáří nabídky: 185 dní
Aktualizováno: 59 dní

Lokalita

Rua Rebelo da Silva, Lisboa
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Espacos WEB

Remax Prestige