SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
6 677 054 Kč
(61 825 Kč / m²)
Prodej
3+1
108 m²
Rua Quinta da Madre de Deus, Braga

místnosti3+1
plocha108 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

3-Bed Apartment in Braga with Double Garage & BalconiesModern 3-bedroom apartment in Maximinos, Braga, offering space, natural light, and practicality...

Ostatní
Stáří nabídky: 5 dní
Aktualizováno: 5 dní

Lokalita

Rua Quinta da Madre de Deus, Braga
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DS BRAGA LIBERDADE