SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
7 262 419 Kč
(60 520 Kč / m²)
Prodej
3+1
120 m²
Rua da Quinta Nova, Benavente

místnosti3+1
plocha120 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

**** Visitas Suspensas ****
Este espaçoso apartamento de 3 quartos, localizado em Benavente, oferece um estilo de vida confortável e conveniente. Com ...

Ostatní
Stáří nabídky: 237 dní
Aktualizováno: 73 dní

Lokalita

Rua da Quinta Nova, Benavente
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

CENTURY 21 Move.On