Výpis nabídek
10
10
10
1 373 623 Kč
(22 894 Kč / m²)
Prodej
3+1
60 m²
Armii Krajowej, Wałbrzych
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
3+1
plocha
60 m²
koupelny
Witam serdecznie,
do sprzedania mieszkanie BEZCZYNSZOWE 1 piętro po kapitalnym remoncie, cena 240000zł PLN ok 60 m² z nową kuchnią wraz ze sprzęt...
Zobrazit celý popis
Parametry
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Typ vytápění:
Ostatní
Vybavení:
Ostatní
Stáří nabídky:
390 dní
Aktualizováno:
258 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Armii Krajowej, Wałbrzych
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.