SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
1 917 349 Kč
(54 781 Kč / m²)
Prodej
2+1
35 m²
Marynarki Wojennej, Tarnów

místnosti2+1
plocha35 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stav
suterénNe
terasaNe

Popis

Mieszkanie po generalnym remoncie - ul. Westerplatte
Na sprzedaż oferujemy komfortowe mieszkanie świeżo po generalnym remoncie o powierzchni 35.7 m2,...

Zařízený
Stáří nabídky: 259 dní
Aktualizováno: 32 dní

Lokalita

Marynarki Wojennej, Tarnów
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

MR Nieruchomości

Marcin Rzepka