SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
1 688 412 Kč
(58 221 Kč / m²)
Prodej
1+1
29 m²
Galenowa, Kielce

místnosti1+1
plocha29 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stav
suterénAno
terasaNe

Popis

Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 29,06 m2 , zlokalizowane na parterze, w 4 piętrowym bloku, przy ul. Kalcytowej, na osiedlu Podkarczów...

Ostatní
Stáří nabídky: 16 dní
Aktualizováno: 16 dní

Lokalita

Galenowa, Kielce
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

PROPERCO SARACEN

Agata Grela