SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
2 031 818 Kč
(52 098 Kč / m²)
Prodej
2+1
39 m²
Gabriela Narutowicza, Katowice

místnosti2+1
plocha39 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Gotowe do wejścia! 2 pokoje + garderoba | Kato Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 39 m², poł...

Podlaží:
2. podlaží z 3
Stáří nabídky: 39 dní
Aktualizováno: 38 dní

Lokalita

Gabriela Narutowicza, Katowice
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

HOMFI SP. Z O.O.

Weronika Hanak