SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
1 596 837 Kč
(21 579 Kč / m²)
Prodej
4+1
74 m²
Jastrzębie-Zdrój

místnosti4+1
plocha74 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stav
suterénNe
terasaNe

Popis

Na sprzedaż M-4 o pow. 74,09 m2, składające się z salonu, osobnej kuchni z oknem, trzech sypialni, łazienki, wc oraz przedpokoju położone na IV piętr...

Podlaží:
4. podlaží z 4
Stáří nabídky: 20 dní
Aktualizováno: 20 dní

Lokalita

Jastrzębie-Zdrój
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

RENOMA NIERUCHOMOSCI

Dagmara