SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
2 833 098 Kč
(72 644 Kč / m²)
Prodej
2+1
39 m²
Słowicza, gmina Piaseczno

místnosti2+1
plocha39 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stav
suterénNe
terasaNe

Popis

DO Zamiany ewentualnie sprzedania : MIESZKANIE WŁASNOŚCIOWE, z księgą wieczystą, 2-POKOJOWE O POW.39,27 M 2 z balkonem, II piętro,bez windy, w centru...

Ostatní
Stáří nabídky: 87 dní
Aktualizováno: 86 dní

Lokalita

Słowicza, gmina Piaseczno
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Awikom Nieruchomości

Janusz Orłowski