SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
2 804 481 Kč
(65 220 Kč / m²)
Prodej
2+1
43 m²
Skrajna, Gdańsk

místnosti2+1
plocha43 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stav
suterénNe
terasaNe

Popis

Mieszkanie na sprzedaż - Gdańsk, ul. SkrajnaPrezentujemy funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43 m², zlokalizowane na parterze kameralnego budynku pr...

Ostatní
Stáří nabídky: 78 dní
Aktualizováno: 78 dní

Lokalita

Skrajna, Gdańsk
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

HOME EXPERT

Maciej Siemaszko