SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
3 886 244 Kč
(71 967 Kč / m²)
Prodej
1+1
54 m²
Leoforos 1 Apriliou, Αραδίππου

místnosti1+1
plocha54 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

One Bedroom Apartment For Sale in Aradippou, Larnaca - Title Deeds (New Build Process)Nestled in the vibrant Aradippou area, with easy access to the h...

Ostatní
Stáří nabídky: 61 dní
Aktualizováno: 31 dní

Lokalita

Leoforos 1 Apriliou, Αραδίππου
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home