SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
1 190 162 Kč
(13 224 Kč / m²)
Prodej
Atypický
90 m²
Via Roma, Bivona

místnostiAtypický
plocha90 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Property composed of garage of approx 40 sqm in rustic style and two apartments on the second floor of which one is refined and the other in rustic st...

Ostatní
Stáří nabídky: 8 dní
Aktualizováno: 8 dní

Lokalita

Via Roma, Bivona
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Giuseppina Montalbano