SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
5 586 452 Kč
(87 288 Kč / m²)
Prodej
3+1
64 m²
Place de Barmstedt, Roissy-en-Brie

místnosti3+1
plocha64 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

iad France - Cedric Carvalho De Fonsesco vous propose: APPARTEMENT F3 - 2 CHAMBRES - ENTREE, SEJOUR, CUISINE, DEUX CHAMBRES, BALCON, SALLE DE BAIN, BO...

Ostatní
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Place de Barmstedt, Roissy-en-Brie
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

IAD France