SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
1 943 122 Kč
(49 824 Kč / m²)
Prodej
2+1
39 m²
Rue Paul Alavail, Perpignan

místnosti2+1
plocha39 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

iad France - Justine Manzella vous propose: Charmant Appartement de 2 Pièces avec Terrasse à PerpignanDès l'entrée, vous serez conquis par l'atmosphèr...

Ostatní
Stáří nabídky: 4 dní
Aktualizováno: 4 dní

Lokalita

Rue Paul Alavail, Perpignan
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

IAD France