Výpis nabídek
11
11
11
10 201 392 Kč
(141 686 Kč / m²)
Prodej
4+1
72 m²
Rue de Malnoue, Noisy-le-Grand
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
4+1
plocha
72 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
NOUVELLE EXCLUSIVITE L'ADRESSE NEUF - RARE - LA VARENNE - 2026 LIVRE - DPE A, L'agence L'Adresse vous présente ce T4 neuf de 72 m2 avec terrasse et...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vybavení & vlastnosti
Výtah
Zahrada
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Ostatní
Energetická náročnost:
Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickou účinnost na stupnici A–G.
A - Extrémně úsporná
Typ budovy:
Ostatní
Typ vytápění:
Tepelné čerpadlo
Zobrazit všechny parametry
Stáří nabídky:
5 dní
Aktualizováno:
5 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Rue de Malnoue, Noisy-le-Grand
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.
Požádat o přesnou adresu
Zvětšit mapu
Občanská vybavenost
l'Adresse - Cur de ville - l'Adresse Noisy-le-Grand
Zobrazit telefon
Kontaktovat prodejce
l'Adresse - Cur de ville - l'Adresse Noisy-le-Grand
Zobrazit telefon
Kontaktovat prodejce