Výpis nabídek
8
8
8
13 820 457 Kč
(160 703 Kč / m²)
Prodej
4+1
86 m²
Rue de la République, Lyon
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
4+1
plocha
86 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
iad France - Pierre Magerand (06 37 21 92 42) vous propose : Appartement T4 avec loggia à Lyon 2E.BIEN LIRE L’ANNONCE !APPARTEMENT DISPONIBLE 2028 !Au...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vybavení & vlastnosti
Výtah
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
2 dní
Aktualizováno:
1 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Rue de la République, Lyon
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.