SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
6 388 014 Kč
(61 423 Kč / m²)
Prodej
5+1
104 m²
Rue du Docteur Roux, Le Bourget

místnosti5+1
plocha104 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

iad France - Hadjila Belaroussi vous propose: Superbe appartement de 104m², 5 pièces dont 3 chambres, situé à Le Bourget. Ce bien rare allie confort m...

Ostatní
Stáří nabídky: 132 dní
Aktualizováno: 22 dní

Lokalita

Rue du Docteur Roux, Le Bourget
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

IAD France