SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
9 132 675 Kč
(43 283 Kč / m²)
Prodej
6 a více
211 m²
Rue de Jougne, Jougne

místnosti6 a více
plocha211 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

L'Immobilier Pontissalien vous présente ce bien rare, un appartement de 211m2 à 1 minute de la douane de Vallorbe. Bien d'exception aux multiples poss...

Ostatní
Stáří nabídky: 54 dní
Aktualizováno: 28 dní

Lokalita

Rue de Jougne, Jougne
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Immobilier Pontissalien - Métabief