Výpis nabídek
5
25 892 104 Kč
(187 624 Kč / m²)
Prodej
3+1
138 m²
Avenue Louis Castillon, Fréjus
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
3+1
plocha
138 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
iad France - Marvin Merose (06 25 01 40 90) vous propose : À VENDRE – APPARTEMENT – SAINT-AYGULF – DERNIER ÉTAGE – TERRASSE EXCEPTIONNELLE – PROGRAMME...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vybavení & vlastnosti
Výtah
Vygenerováno z AI
Štítky jsou automaticky generovány umělou inteligencí na základě fotografií a popisu nemovitosti.
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
87 dní
Aktualizováno:
32 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Avenue Louis Castillon, Fréjus
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.