SUPA24
Obývací pokoj; přirozené světlo, dřevěná podlaha, dlažba, po rekonstrukci
Obývací pokoj
Obývací pokoj
5 319 297 Kč
(139 982 Kč / m²)
Prodej
2+1
38 m²
Rue Gabriel Péri, Cormeilles-en-Parisis

místnosti2+1
plocha38 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

iad France - François Da Costa vous propose: **Appartement F2 Neuf avec Terrasse à Cormeilles-en-Parisis - Proche gare - Investissement Immobilier de ...

Ostatní
Stáří nabídky: 78 dní
Aktualizováno: 78 dní

Lokalita

Rue Gabriel Péri, Cormeilles-en-Parisis
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

IAD France