SUPA24
10 735 750 Kč
(89 465 Kč / m²)
Prodej
6 a více
120 m²
Allée des Cailles, Chelles

místnosti6 a více
plocha120 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Independent house – 7 rooms – 120 m² – High potentialGreat opportunity for a family project! This independent house offers 5 bedrooms, a bright living...

Ostatní
Stáří nabídky: 3 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

Allée des Cailles, Chelles
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

ARTHAUD IMMOBILIER