Výpis nabídek
8
8
8
7 532 519 Kč
(127 670 Kč / m²)
Prodej
3+1
59 m²
Chemin des Mendrous, Castelnau-le-Lez
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
3+1
plocha
59 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
APPARTEMENT T3 TERRASSE CALME TRAMWAY LUMINEUX CASTELNAU MODERNE ACCÈS RAPIDE Découvrez ce superbe appartement T3 de 60 m2 situé à Cas...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vybavení & vlastnosti
Výtah
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
2 dní
Aktualizováno:
2 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Chemin des Mendrous, Castelnau-le-Lez
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.