SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
4 736 360 Kč
(100 774 Kč / m²)
Prodej
3+1
47 m²
Place de la Mairie, Callian

místnosti3+1
plocha47 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

A30433JTO83 - Situated within a gated domaine, close to the village of Callian, this 47m2 apartment is situated on the ground floor and has a large we...

Ostatní
Stáří nabídky: 130 dní
Aktualizováno: 37 dní

Lokalita

Place de la Mairie, Callian
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Leggett Immobilier