SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
5 343 586 Kč
(86 187 Kč / m²)
Prodej
3+1
62 m²
Rue Rémy Dumoncel, Avon

místnosti3+1
plocha62 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

iad France - Béatrice De Amorim vous propose: FONTAINEBLEAU AVON AVON GARE Dans petite copropriété Résidence le Petit Pré APPARTEMENT DE 3 PIECES PRIN...

Ostatní
Stáří nabídky: 64 dní
Aktualizováno: 44 dní

Lokalita

Rue Rémy Dumoncel, Avon
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

IAD France